Prezent dla 5 latka

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 358 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 358 elementów

Najlepszy pomysł na prezent dla 5 latka 

Kiedy dziecko kończy 5 lat z pewnością każdy myśli już o jego pójściu do przedszkola. Na pewno jest to bardzo stresujący moment zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Wiążę to się oczywiście z wszelkimi zmianami dotyczącymi codziennego funkcjonowania dziecka. Jednak w przedszkolu maleństwo nie będzie się tylko bawić. Czasami będzie trzeba poświęcić trochę czasu na naukę. Dlatego, aby mu to ułatwić, warto z okazji 5 skończonych lat podarować takiemu dziecku prezent, dzięki, któremu będzie ono mogło przygotować się na naukę. Oczywiście warto w tym wieku postawić jeszcze na naukę przez zabawę. 

Jakie prezent najlepiej zakupić dla 5 latka? 

Dzieci w wieku 5 lat uwielbiają naśladować wszystko to, co robią dorośli, dlatego idealnym pomysłem na prezent będą te zabawki, które imitują różne przedmioty codziennego użytku, z których korzystają rodzice. Tak więc na przykład, gdy tato dziecka często majsterkuje i maluch uwielbia go obserwować, to na pewno cieszy się z drewnianego warsztatu, czyli skrzynki z narzędziami firmy Viga. 

Jest to jeden z momentów, kiedy dziecko staje się ogromnym fanem jakiejś bajki, kreskówki lub chociażby jednej z pojawiających się tam postaci. Najczęściej w takim momencie maluch chciałby otaczać się tylko przedmiotami z motywem z ulubionej bajki lub kreskówki. Jeszcze lepiej, gdyby na okrągło mógł ją oglądać. W takich momentach warto wykorzystać ten fakt do nauki. Jednym z pomysłów w takiej sytuacji jest na przykład zakup puzzli. 

Dodatkowo wszelkiego rodzaju gry angażujące więcej niż jedną osobę to także doskonały pomysł dla 5 latka. Dzięki nim może nauczyć się współzawodnictwa, które z pewnością przyda mu się podczas nauki przedszkolnej. W sklepach znaleźć można naprawdę bardzo szeroki wybór tych produktów, dlatego też można dokładnie dopasować je do zainteresowań i upodobań solenizanta. Dodatkowo w tym wieku dziecko z pewnością będzie chciało spędzać czas ze swoimi rodzicami. I właśnie jest to możliwe dzięki takim grom. Będzie to idealny sposób na owocne spędzenie ze sobą czasu i naukę dzięki zabawie.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.