Jeździki, gokarty, rowerki dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów

Jeździki dla dzieci

Jeździki dla dzieci to zabawki, z których mogą korzystać już nawet roczne szkraby. Najważniejsze jest to, aby maluszek mógł samodzielnie siedzieć. Jeździk natomiast pomoże mu w nauce chodzenia.

Jakie jeszcze zalety mają jeździki? Niezależnie od wieku dziecka pomagają rozwijać umiejętności ruchowe, w tym koordynację całego ciała, poprawiają też zmysł równowagi. Wiele zabawek tego typu posiada dodatkowe elementy świecące lub grające, które jeszcze bardziej stymulują sensorycznie. Większość jeździków może być używana w domu lub na zewnątrz, może to więc zachęcać pociechę do częstszego przebywania na dworze. W większości produkty te wykonywane są z atestowanego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, a koła niekiedy pokryte są gumą. Modele drewniane zdarzają się raczej rzadko.

Nie należy zapominać o tym, że korzystanie z jeździka pobudza również ciekawość dziecka, gdyż otwiera to przed nim wiele możliwości związanych z ruchem. Ponadto, może ono całkiem samodzielnie decydować o tym, gdzie się przemieszcza. Nie będzie już zatem polegać tak na rodzicach. Rodzice z drugiej strony powinni docenić, że nie muszą nosić brzdąca cały czas na rękach.

Duża część jeździków wymaga od dziecka odpychania się nóżkami. Do takich modeli należy rowerek biegowy „Zebra” marki ECOTOYS, który idealnie nada się na pierwszy tego typu pojazd dla maluszków pomiędzy 1. a 3. rokiem życia. Posiada on lekką, ale solidną konstrukcję, a także podwójne kółka, które mają właściwości antypoślizgowe, a ponadto nie rysują podłóg. Warto zauważyć, że kierownica jest pokryta pianką, która jest nie tylko miękka w dotyku, ale i antypoślizgowa. Bezpieczeństwo użytkowania rowerka zwiększa też funkcja ograniczonego skrętu kierownicy.

Ciekawą propozycję jeździków ma firma BERG Toys. Są to gokarty na pedały, które ze względu na swoją odmienną specyfikację będą doskonałym przygotowaniem do pedałowania na pierwszym właściwym rowerze. Dla dziecka jest to nietypowa umiejętność, z którą dobrze jest stopniowo się oswajać.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.