Zabawki dla niemowlaka

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Jakie zabawki wybrać dla niemowlaka?

Od najmłodszych chwil dziecka bardzo ważne jest to, aby zwrócić szczególną uwagę na jego rozwój. Jak się okazuje, za doskonały rozwój dziecka odpowiada możliwość coraz to bardziej szczegółowego poznawania świata. Jednak tutaj pojawia się pytanie, w jaki sposób można to umożliwić swojemu maluchowi? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy dopasować zabawki do aktualnego wieku dziecka. Dzięki temu będzie ono mogło poznawać świat na tyle, na ile jest to w danym momencie możliwe i odpowiednie do jego rozwoju zarówno psychicznego, jak i fizycznego.

Zabawki dla niemowlaków muszą być przede wszystkim dla niego bezpieczne. O to prawdopodobnie zadbał już producent, zanim wypuścił je na rynek, jednak mimo wszystko rodzice i tak zawsze starają się zwracać właśnie na to szczególną uwagę. Musimy także pamiętać o tym, że nie każdemu dziecku podobać się musi ta sama zabawka. Co więcej, bardzo często okazuje się dopiero podczas zabawy, czy dany przedmiot jest odpowiedni dla dziecka. Jeśli nie, możemy trochę poczekać. Być może za jakiś czas się nim zainteresuje. A jeśli nie to musimy pogodzić się z sytuacją, przecież nie możemy przekonać niemowlaka do danej zabawki, prawda? 

Zabawki dla niemowląt

Prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych zabawek dla niemowląt okazuje się być grzechotka. Ma to związek oczywiście z rozwijającym się w tym okresie zmysłem słuchu. Oczywiście dziecko na samym początku swojego rozwoju, krótko po urodzeniu nie jest w stanie samemu potrząsać taką zabawką. W związku z tym zadanie to należy do osób dorosłych. Jednak z pewnością taka zabawa spodoba się maluszkowi i będzie on zachwycony tym, że może poznawać nowe dźwięki. 

Rodzajów grzechotek jest naprawdę wiele, w związku z czym można dziecku zapewnić różnorodność dźwięków. Dodatkowo takie maleństwo zaczyna odkrywać, że nie wszystkie przedmioty posiadają taką samą powierzchnię. Dlatego też wiele zabawek pokazuje, jak różnorodne mogą posiadać faktury wszystkie otaczające nas przedmioty. Przygotowuje to dziecko do dalszych etapów rozwoju i jeszcze lepszego odkrywania świata.

Ekspresowa wysyłka

nawet do 24 h.

Wysoka jakość

naszych produktów.

Ekologiczne opakowania

100% karton i papier.

Bezpieczne płatności

przelew online, karta, BLIK.

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności.